Türkiye’nin ilk okul Televizyonu Tapduk Emre İHO televizyonu’na ünlü televizyon programcısı Serdar TUNCER destek verdi. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. Kendilerine ilgi ve destekleri için teşekkür ederiz.     <c/enter>
Biz sadece çalıştık. Takdiri Allah’a bıraktık. Ancak birgün gelen bir gazetede yeralan yazı en büyük ödülünüz oluverir. Hakkımda yazılan bir köşe yazısını sizinle paylaşmak isterim.
112 Projenin sergilendiği TÜBİTAK Bilim Fuarımız ve Mehter Takımı ile Bilim Yürüyüşümüz Sabah Gazetesinde Yeraldı. Fedakarca çalışan Öğretmen arkadaşlarıma, biricik öğrencilerime ve destek olan herkese teşekkür ederim. Allah sizlerden razı olsun.
Suriyeli Bebekler için yaptığımız bebek bezi projesi başarıyla tamamlandı. Bu çalışma sonrasında İHH insani yardım vakfı tarafından plaket ile taltif edildim. Gazetede bu konuya ilişkin yeralan haber.
2015-2016 Eğitim Öğretim yılı 1.Dönemin Değerlendirmesinin yerladığı videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. Tapduk Emre İHO Televizyonu yayınından alınmıştır.      

Günün Sözü

Alışkanlıklar bırakılmazsa zamanla ihtiyaç halini alırlar. – Campbell

Twitter'da Mustafa ERYİĞİT

Güncel Eğitim Haberleri

Video Kutusu

0,707 saniyede, 224 sorgu yapıldı.