İHH İnsani Yardım Vakfı Yetkilileri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alıp plaket verdiler. İHH İnsani Yardım Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbrliğinde yürütülen Yetim Kardeş projesine dahil olan ve 6 aydır çalışmayı başarıyla yürüten ayrıca Suriyeli Bebekler için Bebek Bezi kampanyası başlatarak çok sayıda bez toplayan okulumuza İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından plaket verildi.
Okulumuzun düzenlediği Suriyeli Bebeklere Bebek Bezi kampanyası çerçevesinde toplanan bebek bezlerini Suriye´deki bebeklere gönderdik. Çalışmamız Sabah Gazetesinde yeralmıştır.
Tapduk Emre İmam Hatip Ortaokulu Tübitak İşbirliğinde Bilim Fuarı düzenledi. Türkiye’deki İmam Hatip Ortaokulları arasında ilk TÜBİTAK Bilim Fuarı Nallıhan Tapduk Emre İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlendi.
Okulumuzun düzenlediği Suriyeli Bebeklere Bebek Bezi kampanyası çerçevesinde toplanan bebek bezlerini Suriye´deki bebeklere gönderdik. Okulumuz öğretmen, öğrenci ve velilerininin gayreti ve Nallıhan Halkının desteğiyle toplanan bebek bezleri öğrencilerimiz tarafından ayrı ayrı tasnif edilerek kolilendi. Kolilerin üzerlerine içeriğinde yeralan bezin özelliğinin yanısıra Nallıhan Ankara yazıldı. Okulumuzun işbirliği yaptığı İHH yetkilerine Ankara´da teslim edilen bezler Ankara´dan Suriye´deki ihtiyaç sahiplerine malzeme götüren tırlara yüklenerek ihtiyaç sahiplerine doğru yola çıktı. Destek olan herkes Şahsım, okulumuz ve bebekler adına teşekkür ederiz.

E-Bülten'e Kayıt Ol !

Blog'daki yazılardan güncel bir şekilde haber almak istiyorsanız hemen mail adresinizi ekleyin !Günün Sözü

Insan ne kadar büyük ruhlu olursa, aşkı o kadar derin bir şekilde duyar. – Leonardo da Vinci

Twitter'da Mustafa ERYİĞİT

Video Kutusu

Egitim Haberleri | Teknoloji Haberleri |Kultur Sanat Haberleri |Yazılar RSS | Yorumlar RSS | Site Haritası

0,999 saniyede, 93 sorgu yapıldı.