Başarılı bir Eğitim Öğretim Döneminin ardından yaptığımız değerlendirmeyi sizlerle paylaşmak isteriz.2014-2015 Eğitim Öğretim yılına geçtiğimiz Eğitim Öğretim Yılındaki başarılarımızdan dolayı öğrenci sayımızı %100 artırarak başladık.Okulumuza ilk atama ve nakil gelen öğretmenlerimizle öğretmen kadromuzu da tamamladık. Okulumuzdaki öğrencilerimizin not ortalaması 75,29  olmuştur.
Tapduk Emre İmam Hatip Ortaokulunda 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı birinci dönemindeki çalışmalarımıza yer verdiğimiz BÜLTEN’in sayfaları aşağıdadır. Beğenilerinize sunarım…
İHH İnsani Yardım Vakfı Yetkilileri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alıp plaket verdiler. İHH İnsani Yardım Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbrliğinde yürütülen Yetim Kardeş projesine dahil olan ve 6 aydır çalışmayı başarıyla yürüten ayrıca Suriyeli Bebekler için Bebek Bezi kampanyası başlatarak çok sayıda bez toplayan okulumuza İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından plaket verildi.
Okulumuzun düzenlediği Suriyeli Bebeklere Bebek Bezi kampanyası çerçevesinde toplanan bebek bezlerini Suriye´deki bebeklere gönderdik. Çalışmamız Sabah Gazetesinde yeralmıştır.
Tapduk Emre İmam Hatip Ortaokulu Tübitak İşbirliğinde Bilim Fuarı düzenledi. Türkiye’deki İmam Hatip Ortaokulları arasında ilk TÜBİTAK Bilim Fuarı Nallıhan Tapduk Emre İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlendi.

E-Bülten'e Kayıt Ol !

Blog'daki yazılardan güncel bir şekilde haber almak istiyorsanız hemen mail adresinizi ekleyin !Günün Sözü

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır. – Andre Gide

Twitter'da Mustafa ERYİĞİT

Video Kutusu

Egitim Haberleri | Teknoloji Haberleri |Kultur Sanat Haberleri |Yazılar RSS | Yorumlar RSS | Site Haritası

0,954 saniyede, 273 sorgu yapıldı.